Смачні соуси та хліб

Tride

Інгредієнти:

100 г жовтого борошна

100 г вареного вершкового масла

Зваримо борошно разом з маслом, постійно помішуємо. З цим соусом готують макарони, ньоккі, супи, бровада, квашена капуста.

Інший варіант

На салі також варимо жовте борошно товчене, в товченому копченому беконі, в салі або свіжій нарізаній ковбасі.

Zogghiu

Інгредієнти:

 100 г листя м’яти, бажано просто зібрані

 80 г петрушки

3 зубчики часнику

Хороше біле вино, оцет

 оливкова олія

сіль і мелений перець

Листя м’яти подрібнимо в ступці разом з часником і петрушкою; отримаємо м’яку пасту, налиємо її в миску, змішаємо з оцтом і олією, відрегулюємо сіль і перець; металевим віничком (від кондитерів) збиваємо.

Хліб, фокачча, тістечка

Як приготувати хліб в домашніх умовах

Борошно

Борошно м’яке, пшеничне використовується для приготування хліба. Отримане з твердих сортів  пшениці, багатше, ніж манна крупа і пшениці, що придатна для виготовлення макаронів. Відомо, що пшениця консервується набагато краще, ніж борошно; отже, це окупається сьогодні подрібнюємо невеликі кількості в млині, для домашнього споживання не більше одного місяця. Найбільш вживаний вид борошна серед тих, що є на ринку, і „00“, яскраво-білі і вільні висівки. Але є також «0». «л» і «2», менш вишукані, ніж висівки. Мода Reeente, виготовлена ​​з натуральних продуктів, також пропонує використання борошна грубого помелу, отримане шляхом подрібнення всього, включаючи зовнішню частину, багаті клітковиною, вітамінами і солями, називають висівками. Мелене борошно через принцип тертя (млин) – краще, оскільки він відкриває більшу частину алейроновий шар (білкова речовина).  Усім, хто хотів би виробляти гарне борошно в домашніх умовах, можна купити невеликий млин, ручний або з електродвигуном, і виготовляють невелику кількість борошна з пшениці, за потребою. Важливо пам’ятати, що борошно неправильно споживається відразу, але принаймні через пару тижнів дозрівання. Фактично, якщо борошно занадто молоде, Ви зрозумієте, в чому справа. Занадто старе борошно без глютену, воно втрачає еластичність і тісто стає жорстким, нетендітним.

Дріжджі

Це речовина (маса), багата мікроорганізмами одноклітинних, здатні жити і розмножуватися, відповідно до адаптивності середовища. Функція закваски у хлібопеченні є особлива для того, щоб тісто бродило (змінимо цукехері на спирт і отримаємо вуглекислий ангідрид), що викликає набряк (збільшення маси); так що хліб буде легшим та їстивнішим . Завжди використовували в випічці два види дріжджів: натуральні, який називається дріжджами (закваска) і  то з пива. Перший виходить з невеликої кількості тіста, взяте з маси попереднього виготовлення хліба; тримати на теплому місці, посипаний борошном і накритий тканиною, оновлювати перед використанням борошна і трохи води, щоб оздоровити цукроміцети (цукрів), але також лактобактерії, бактерії, здатні трансформувати перетворювати цукри в молочну кислоту, кислі дріжджі. Цукроміцети надають хлібу аромат і консистенцію, і колір; поки ці лактобактерії сприяють кислій ферментації, надає хлібу  цей типовий смак , багатий духами та ароматами. Натуральна закваска, виготовлена ​​з дріжджів і бактерії в рівній мірі сприяють травленню борошна з відповідною схильністю організму, щоб його засвоїти. Час бродіння натуральних дріжджів надто повільний в порівнянні з тим, що пробували за наявності пивних дріжджів. Дійсно, так звані пивні дріжджі є в продукті бродіння пива; сьогодні він складається з патоки та добірних культур цукроміцети (цукри). І  використовується у пекарні. Наявність ферментів та багато іншого швидше його ферментативна дія в коротший час обробки хліба; Оскільки ці дріжджі легко псуються, промисловість їх  виробляє  як сухий тип, який потрібно розчинити у воді, щоб вони частково набухли і дістали оригінальну здатність.

Сіль

Ідеальна сіль – це морська сіль, багата сульфатами, кальцієм та магнієм, а також мікроелементами (у дуже малих кількостях), наприклад такими мінералами як залізо, марганець, кобальт і мідь, які дуже корисні для людського організму. Сіль в хлібі виконує кілька основних функцій: пригнічення бродіння (ризик цвілі тощо), збільшується. пластичність тіста і стримування його затвердіння (гігроскопічні, здатні вбирати воду); нарешті, безперечно не менш важливий факт – це підсилення смаку. Сіль слід вживати помірно; в мінімальних дозах. Спочатку його потрібно розчинити в теплій воді, з розрахунку від 5 до 10 грам солі на кожен кілограм хлібного тіста.

Вода

Вода є основним елементом у випіканні хліба; оскільки вона зволожує борошно, забезпечує бродіння і пластичність тіста, стимулює виділення глютену. Ідеально було б мати можливість використовувати негазовану воду, прозору, без запаху, безбарвну. Знезаражена вода містить хлор, вона – занадто жорстка, оскільки багата солями, кальцієм і магнієм. Для використання рекомендуємо піддати її попередньому кип’ятінню.

Жири: найчастіше використовують сало, вершкове масло і олію з функцією розм’якшення тіста, збагатити її смаком. Звичайно,  для більшої засвоюваності використовуємо оливкову олію.

Молоко: вживається замість води, для підсолодження тіста.

Мед: вживається в дуже малих дозах, він підсилює в хлібі запах і колір.

Ароматизатори та спеції: інгредієнти, які додають в саме тісто або посипають зверху: розмарин, перець, цибуля, часник, родзинки, волоські горіхи, дикий фенхель, помідори, інжир, орегано, базилік тощо.

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert