Хліб, коровай, рогалики та багато іншого

Hausproat

Домашній хліб, за звичаєм Сауріса (Камія). Приготуємо суміш борошна в таких пропорціях: 3/4 кукурудзяного борошна і 1/4 чверті борошна гречки, потім дріжджі, вода і сіль. Або половину жовтого борошна і половину суміші житнього і гречаного борошна, з дріжджами, водою і сіллю.

Хліб із натуральних дріжджів

Приготуємо тісто з борошна і води, додамо дріжджі. Скоринка однорідна і золотиста, м’якуш губчастий і повний дірок. З натуральних дріжджів роблять хлібини різних форматів: stinchi, cazzottini e schiacciatine.

Міаче (Міассе)

Лаваші, вафлі, млинці з жовтого борошна, масло і воду, замішуємо, готуємо на спеціальній на деревних вуглинках. Фірмова страва Каркофоро (Верчеллі) і Карема.

Michetta

Круглі булочки діаметром близько 10 см, хрусткі і блискучі, прикрашені пов’язкою в центрі купола і 5 позначок (вирізів) що утворюють сонячні промені. У Бергамо є варіант, як черепаха.

Мільяччо, або неаполітанський манник

Інгредієнти:

1 кг хлібного тіста

300 г свинячих шкварок

25 г насіння дикого фенхелю

сало

сіль

На кондитерській дошці розмістимо борошно, зробимо дірку, посолимо, додаємо шкварки і насіння фенхелю, потім змішаємо з гарячою водою, її кількість достатня для отримання м’якої і гладкої суміші. Змастимо форму салом, покладемо тісто, розріджуємо його пальцями, потім відправляємо в духовку готуватися, поки не підрум’яниться.

Варіанти

Тісто також можна зробити з двох видів  борошна, жовтого і білого.

Рогалики «Монтасу»

З білого борошна, води, пивних дріжджів, сала, олії та солі виходить гладке і однорідне тісто;  щоб воно піднялося потрібно близько години. Тепер поділимо його на багато хлібів, за вагою хліба; качалкою розкачаємо багато дисків, зробимо батон, потім зробимо дві складки на кінцях. Допомагаючи нам двома великими пальцями, які діють на кінцях тіста, згорнутого і подрібненого злегка виштовхуючи назовні; як тільки два рулони майже стикаються, розкладемо їх, тісто в центрі піднімаємо і кладемо вище одного; інший, вільний, необхідно розташувати перпендикулярно (хрестоподібна форма), потім готуємо. Шматочки готуємо в духовці (вже розігрітій до 240 °). Приблизно через 10 хвилин зменшимо вогонь, потім продовжуємо готувати (ще 30 хвилин).

Хліб-коровай

Хліб круглий з гладкою скоринкою, вага від 250 г до приблизно 1,5 кг. І так званий домашній хліб, виготовлений з тіста борошно типу 0, дріжджі, солі і води.

Pagnotte della Val Venosta (Vinschger)

Інгредієнти:

400 г житнього борошна

150 г щільно зернового борошна

150 г пшеничного борошна

40 г пивних дріжджів (розчинених)

Тепла вода разом з цукром (ложка цукру, півлітра теплої води), столова ложка насіння кмину ложка насіння фенхелю, ложка солі, висівки. Висипаємо у велику миску, в центр додаємо дріжджі, посолимо, додаємо кмин і насіння фенхелю, налиємо навіть теплу воду і вимісимо, поки не буде мати гладку і м’яку суміш, накриваємо масу тканиною і даємо їй піднятися не менше півгодини. Візьмемо тісто, знову вимісимо на злегка присипаній борошном кондитерській дошці , накриємо тканиною, даючи їй піднятися декілька інших хвилин, потім поставимо в духовку (вже розігріту до 200 °), готуємо їх до золотистого кольору

Палатон

Буханець білого хліба, але подовжений широкий, з добре закругленими кінцями. І вага варіюється від 1 кг до 3 кг.

Пан де мей

Пшеничний хліб; великий круглий хліб, отриманий шляхом змішування з білим борошном,  води, солі і дріжджі, кількість пшеничного борошна може змінюватися. Сьогодні це пшеничне борошно взагалі замінюють жовтим кукурудзяним борошном.

Pan de ojo (смалець)

Інгредієнти:

дріжджове тісто для хліба

смалець

Перед тим як поставимо шматочки хліба в духовку, тісто було оброблено шляхом включення правильної кількісті смальцю. З пасти робили ляльки та маленькі тварини, якщо хочемо відсвяткувати день народження найменшого з родини.

Pan di cjasa

Бідний хліб, домашній, приготований із суміші борошна. Різні розміри: іноді навіть дуже великі, приблизно 2-3 кілограми вага. Зазвичай готували його вдома, але в окремих випадках на вечірках.

Інгредієнти:

кукурудзяне і жовте борошно

житнє борошно (або вівсяне, гречане)

дріжджі

вода

сіль

Змішуємо в panarie (спеціальна посудина для хліба) і залишаємо накритим тканиною, щоб підходив. Потім розкладаємо у форми і печемо.

Бісквіт

Сільський хліб, який популярний, елегантний і доступний; для споживання обов’язково нарізаний.

Інгредієнти:

15 яєць

120 г борошна, тип 00

50 г солодкого сиру, натертого на тертці

сіль

вершкове масло для змащування форми

борошна, для покриття форми

У великій мисці збиваємо яйця і тісто віничком, з’єднуємо всипане борошно, повільно додаємо воду і працюємо, щоб отримати м’який і пухнастий склад; додамо сир і сіль, знову перемішуємо. Після змащуємо і посипаємо борошном форму з металу, з високими стінами (просто так це  використовували  для бутербродів), заливаємо готовим тістом, потім відправляємо в духовку (розігрітій до 180°) і нехай готується.

Кминний хліб

Інгредієнти:

600 г житнього борошна

30 г дріжджів, розчинених у невеликій кількості теплої води

разом з цукром

ложка цукру

25 г карамелізованого цукру

15 г кмину

0,5 л теплої води

збите яйце,

висівки

чайна ложка солі

У велику миску насипаємо борошно;  в центр помістимо  розм’якшені дріжджі, потім додаємо солі і насіння кмину, перемішуємо, заливаємо теплою водою (там, де ми раніше мали розтоплений карамелізований цукор)  працюємо так, поки не отримаємо гладке тісто, досить м’яке. Після того, як маса буде накрита тканиною, даємо йому піднятися приблизно за 20 хвилин. Знову візьмемо тісто і вимісимо її знову на свіжо посипану борошном кондитерську дошку; Після того, як ми розділили масу, формуємо 3 або 4 пасма розкладемо їх на припилену тарілку висівок, гравірувати поверхню малюнком гриль, змастимо збитим яйцем, накриваємо тканиною, нехай вони піднімуться на інший час; потім покладемо в духовку (розігріту до 200°) і підрум’янити коржі.

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert